👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت نظریه روابط موضوعی رونالد فیربرن

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت نظریه روابط موضوعی رونالد فیربرن

پاورپوینت نظریه روابط موضوعی رونالد فیربرن شامل 29 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

29

حجم

4076/290 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت نظریه روابط موضوعی رونالد فیربرن

پاورپوینت نظریه روابط موضوعی رونالد فیربرن شامل 29 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

کودک زمانی که در چهره مادر می نگرد خودش را می بیند، زیرا در نگاه مادر به فرزندش، آنچه او در فرزند می بیند در چهره اش تجلی میابد. لذتی که مادر از دیدن کودک می برد ، در چهره اش منعکس می شود و نوزاد با دیدن این لذت، احساس می کند که گویی خودش شادمان و خوب است. چیزی که مادر به کودک باز می تاباند، همان خود کودک است. گویی کودک با نگاه به چهره مادر، در آینه نگریسته و خود را دیده است.

از بین تمام کسانی که در خصوص روابط موضوعی نوشته اند، رونالد فیربرن (ronald fairbairn) ناب ترین مدل روابط موضوعی را پدیده آورده است ، زیرا مدل او فارغ از تاکیدهای زیست شناختی، مدلی صرفاً روان شناختی است . این مدل با مدل فرویدی سائق و شخصیت تفاوت زیادی دارد . ملانی کلاین با آن که در خصوص موضوع های درونی نظریات بدیعی مطرح ساخت، همچنان مانند فروید بر زیست شناسی و سائق های غریزی تاکید می کرد. رونالد فیربرن چنین تاکیدی را قاطعانه رد کرد. او می خواست مدلی حقیقتاً روان شناختی برای شخصیت بپروراند.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

انگیزش و اهمیت موضوع ها

ساختار

وضعیت درون روانی

ساختار شخصیت

مراحل رشد و روابط موضوعی

آسیب شناسی و موضوع های درونی شده

ارزیابی و نقد آرای فیربرن

درمان از نظر فیربرن

پایان

عنوان : نظریه روابط موضوعی رونالد فیربرن

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 29

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت دیاگرام و ریزفضاهای بخش بستری بیمارستان مبانی نظری اجاره و مستأجر پاورپوینت بوروكراسی، چارچوبی برای مطالعات تطبیقی پاورپوینت بررسی روشهای مقابله با زلزله در ساختمانها پاورپوینت بررسی شیوه معماری پارتی