👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت نظریه جامعه شناسی استاد مطهری

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت نظریه جامعه شناسی استاد مطهری

پاورپوینت نظریه جامعه شناسی استاد مطهری شامل 86 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی و تاریخ کاربرد دارد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

86

حجم

0/550 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت نظریه جامعه شناسی استاد مطهری

پاورپوینت نظریه جامعه شناسی استاد مطهری شامل 86 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی ، تاریخ و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه 

نظریۀ اجتماعی استاد مطهری را بدون ملاحظه موقعیت اجتماعی، فرهنگی، و سیاسی جامعه اش نمی توان مطرح ساخت چارچوب اصلی و اساسی درک درست تر اندیشه او به چند مسأله بستگی دارد.

1 بیان اجمالی از زندگی استاد مطهری.

2 شرایط اجتماعی سیاسی جامعه ای که استاد در آن می زیسته است.

3 پیشینۀ فکری علمی و فلسفی و ایدئولوژیک او.

4 مشکلات و مسایل اجتماعی جامعۀ او.

علمای علوم اجتماعی شکل گیری اندیشه های اجتماعی فلسفی را در چارچوب وجود مشکلات و مسایل اجتماعی به ویژه بحرانها و انقلاب های اجتماعی سیاسی تحلیل می کنند.با وجود اینکه مشکلات و مسایل اجتماعی زمینه های عمده ای در شکل گیری اندیشه ها دارند، ولی به طور تام و تمام نمی توانند نحوۀ بروز و شکل گیری اندیشه ها را بازگو نمایند.از این رو ملاحظه عوامل متعدد(طرح شده در بالا) در شکل گیری اندیشه ها ضروری است.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

زندگینامه

جایگاه تفکر جامعه شناسی در ایران

فلسفه جامعه شناسی

جایگاه فلسفه جامعه شناسی ازنظر استاد

پایان

عنوان : نظریه جامعه شناسی استاد مطهری

فرمت : پاورپوینت

حجم : 552 کیلوبایت

تعداد صفحات : 86

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت شیوه ارائه مطالب علمی (نوشتاری و گفتاری) مبانی نظری عملکرد شناختی، هوش، حافظه، توجه آموزش نرم افزار Ncesoft Flip Book Maker پاورپوینت استراتژی مداخله در محدوده‌ی بافت فرسوده‌ی همت‌آباد اصفهان جهانی شدن و توسعه پایدار